Свідомі – отже озброєні: як політехівці знайомились з порядком дій у разі ядерної загрози

Сьогодні студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій освітніх програм «Цивільна безпека» та «Фізична культура і спорт» завітали до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки. Там політехівці знайомились із порядком дій в разі ядерної загрози.

ФОТО

Передусім, директор музею Олег Ткачук звернувся до студентів із заспокійливим вступним словом: «Використання ядерної зброї в цей складний час – цілком можливе. Але я впевнений, що цього не станеться. Тому зберігаємо спокій, але заради нашої безпеки сьогодні ми познайомимось із тим, як пережити ядерну катастрофу».

ФОТО

Потому досвідчені працівники музею поділилися зі студентами порадами, які здатні врятувати життя. Політехівці дізнались про те, чому ні в якому разі не можна дивитись на вибуховий спалах, яке місце варто обрати для того, аби пересидіти перші кілька годин катастрофи, чим загрожує радіоактивний пил, наглядно ознайомились з вибухонебезпечними предметами та елементами захисту під час катастрофи.