Свідомі – отже озброєні: як політехівці знайомились з порядком дій у разі ядерної загрози
Сьогодні студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій освітніх програм «Цивільна безпека» та «Фізична культура і спорт» завітали до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки. Там політехівці знайомились із порядком дій в разі ядерної загрози.
Передусім, директор музею Олег Ткачук звернувся до студентів із заспокійливим вступним словом: «Використання ядерної зброї в цей складний час – цілком можливе. Але я впевнений, що цього не станеться. Тому зберігаємо спокій, але заради нашої безпеки сьогодні ми познайомимось із тим, як пережити ядерну катастрофу».
![ФОТО](/sites/default/files/inline-images/309369557_527173809410034_1032855975958044450_n.jpg)
Потому досвідчені працівники музею поділилися зі студентами порадами, які здатні врятувати життя. Політехівці дізнались про те, чому ні в якому разі не можна дивитись на вибуховий спалах, яке місце варто обрати для того, аби пересидіти перші кілька годин катастрофи, чим загрожує радіоактивний пил, наглядно ознайомились з вибухонебезпечними предметами та елементами захисту під час катастрофи.