Світ навколо нас: студенти Луцького НТУ відвідали передову компанію ПрАТ «SKF – Україна»

Студенти кафедри прикладної механіки Луцького НТУ знають – щоб успішно працювати та розвиватися в умовах жорсткої ринкової конкуренції у світі, потрібно вивчати новітні технології та реалізовувати інноваційні процеси у сфері майбутньої професійної діяльності.

Саме і тому, вчергове кафедра ПМ організувала навчально-виробничу екскурсію на провідну передову компанію – ПрАТ «SKF–Україна».

25 вересня 2018 року кафедральним колективом зі студентами гр.ІМс-11, ІМ-31 відвідали місцеву волинську перспективну компанію ПрАТ «SKF – Україна» з можливістю майбутнього працевлаштування нових працівників – наших студентів.

Колектив кафедри прикладної механіки дякує ПрАТ «SKF – Україна» за можливість відвідати підприємство.

Кафедра прикладної механіки