У Луцькому національному технічному університеті письменниця та проектна менеджерка з Луцька, донька полеглого у 2014 році військового-добровольця Сергія Климчука - Вікторія Длугач-Клімчук презентувала власну соціально-психологічну драму та напівдетективну історію «Не винна». У книзі авторка пише про осмислення феноменів «самообману», «пропаганди» та «вини», пронизуючи драму її головною метою – «Світ позбавлений правди - небезпечний світ».

Книга КнигаКнига

Вікторія розповідає, що над своїм твором працювала 3 місяці та ще пів року чекала на її видання. Ще з дитячого віку почала літературну діяльність, але серйозно про це не замислювалась.

«Якби не війна, я б навряд чи наважилась видати книгу», - каже Вікторія.

КнигаКнигаКнигаКнигаКнигаКнига

Авторка дослідила тему самообману, але вирішила написати вивчену проблематику в художньому творі, аби читачам був зрозумілий закладений сенс книги. Письменниця зуміла занурити слухачів в атмосферу розповіді, надихнути до прочитання книги та донести свої сенси слухачам.

Крім того, зустріч базувалася навколо колаборації студентів-правників та журналістів ЛНТУ, для яких теми друку, авторського права та правових особливостей книговидавництва є актуальними. Детальніше про ці теми у ході презентації розповіла доцент кафедри права Олександра Філюк. Водночас, Вікторія Длугач-Климчук на власному досвіді детально розповіла про ті юридичні аспекти, з якими їй довелося стикнутися під час видавництва власної книги.

КнигаКнигаКнигаКнига

Учасники зустрічі із захопленням слухали історію створення драми, яка увібрала в себе художню оповідь, торкнулася теми війни в Україні, життя людей у призмі пропаганди та відчуття власної вини і, разом з тим, дізналися особливості практичного книговидавництва.

«Російське суспільство не здатне адекватно оцінювати ситуації, тому що вони не проговорюють складних тем, їм це не властиво», - резюмує авторка, закликаючи молодь критично відноситися до інформації, бути чесними, не боятися складних тем і викликів та впевнено йти до втілення власних мрій.

КнигаКнигаКнигаКнигаКнигаКнигаКнигаКнига

Ірина Грищук, ЖМК - 21