СВЯТО КРАСИ ТА ГУМОРУ НА ФЕПЕС,
АБО «МЕНІ 16-ТИЙ МИНАЛО…»

Ви знаєте, що таке щирий сміх? Сміх, який  ллється просто з глибини твого серця і свідомості? І не просто сміх, а неймовірний регіт? Саме такі справжні, позитивні емоції мали можливість отримати всі гості, які завітали 6 квітня на свято краси та гумору на факультет екології та приладо-енергетичних систем.

Усі ми звикли притримуватись певних рамок і обмежень, а з віком це стає ще більш відчутно. Перебороти себе і не боятись сміятись в першу чергу над самим собою, спробували викладачі факультету екології та приладо-енергетичних систем разом з працівниками підрозділу з організації виховної роботи серед студентів.

Ну хто міг би подумати, що величезну хвилю бурхливих емоцій викличуть не тільки діалоги та феєричні виступи супер-креативних учасниць конкурсу краси Клеопатри (Олександр Микитович Бондар), Ангеліни (Микола Валентинович Романюк), Просто Марії (Андрій Григорович Картавий) та Галі (Герцик Сергій Михайлович), а й мовчазний вихід на сцену начальника охорони однієї з учасниць (Пасечнюк Ігор Федорович) з плакатом у руках? А танець маленьких лебедів у виконанні охоронців бізнес-леді (Падалко Анатолій Михайлович і Масечко Віталій Степанович)? Таке не забути ніколи!

Отож, ті зусилля, які ми потратили разом з деканом факультету, Картавою Оленою Феодосіївною на довгі вмовляння наших колег взяти участь у дійстві, виявились не марними. Найкращою нагородою для мене особисто і найкращою оцінкою нашої колективної праці є те, що ви, дорогі студенти нашого факультету, наші шановні гості та викладачі спрямовували свої телефонии на сцену, а не «сиділи» в мережі. І ваш позитивний настрій став найкращим подарунком для нас в переддень великого свята Благовіщення!

Я щиро дякую Анні Дідух, яка допомогла в підготовці образів учасниць і студенткам спеціальності «Дизайн» (Д-21) Ользі Бакун та Марії Костюшко. Тепер я знаю, в кого можна замовити професійний і головне – творчий макіяж. І наостанок: дорогий наш студенте, викладачу, працівнику! Найкраще, що ми можемо зробити один для одного – це підняти настрій і подарувати позитивні емоції. Тож робімо це якомога частіше!

Ірина Бандура,
заступник декана факультету екології