СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
У СТУДЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

11 червня 2016 року пролунав останній дзвінок для випускників спеціальності «Облік і аудит» у стінах Луцького НТУ. Традиційно щороку він сповіщає студентів п’ятикурсників про закінчення занять в університеті та про початок нового життєвого етапу.

Кожного випускника очікує яскраве майбутнє, нові вершини та досягнення, проте частинку себе вони залишать у серці викладачів назавжди. Відтепер, стаючи на самостійну стежину, важливо знайти гідне місце на професійній ниві. Адже, найбільша боротьба попереду – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

«От і пролетіла наша остання пара. Останній дзвоник, як по традиції лунав для нас. І в кожного перед очима пробігло своє особливе студентське життя, свої незабутні спогади, свої злети і падіння, радощі і сльози. І як би нам не хотілось залишати стіни рідного університету і найкращої кафедри, та час вичерпано, і всі ми вже вільні птахи.

Дякуємо нашим чудовим і таким рідним викладачам! Ми будемо сумувати за парами з вами!

Ваші спеціалісти та магістри».

Бажаємо нашим випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та наполегливості у досягненні мети, успішної самореалізації та професійних звершень!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту