Активна фаза вступної кампанії 2022 триває. Нині молодь усієї країни намагається довести свою успішність при вступі до ЗВО та визначається майбутнім життєвим шляхом, обираючи омріяний фах.

Хто найкраще може допомогти абітурієнту, якщо не той же «вчорашній» вступник?! Саме тому, аби підтримати молодь, допомогти та підказати, що варто зробити, аби не загубитися у світі НМТ, електронних кабінетів, подачі заяв і багато іншого, в ЛНТУ започаткували Студентську приймальну.

приймальнаприймальнаприймальнаприймальнаприймальна

Здобувачі освіти з різних факультетів, різних курсів та спеціальностей, чекають нових друзів із числа абітурієнтів щодня в головному корпусі ЛНТУ. Зустрічаючи іще розгублених вступників, наші студенти надають актуальні консультації, знайомлять із університетом та його спеціальностями, допомагають із підготовкою необхідних для вступу документів тощо.

Аби достеменно володіти інформацією та здійснювати кваліфіковані консультації, студенти пройшли відповідне навчання, під керівництвом відповідального секретаря приймальної комісії Ірини Бандури.

приймальнаприймальнаприймальнаприймальнаприймальнаприймальна

Крім того, команда Студентської приймальні обіцяє ще й проведення крутезних тусовок. Перше, що уже на собі можуть відчути вступники, це дух українських традицій та магії на святі Івана Купала під назвою «Івана поКупала», яке студенти влаштовують уже цього тижня!

Про те, як відбувається робота Студентської приймальні, розповідають її учасники Марія та Злата:

«Ми зустрічаємо абітурієнтів, проводимо їх до аудиторій, де вони можуть зареєструвати електронні кабінети, допомагаємо розібратися з усіма тонкощами вступної кампанії, допомогти з реєстрацією електронних кабінетів та просто пояснити, який він - Політех. Найчастіше діти бояться спілкуватися з викладачами, з ректором, тому ми допомагаємо їм знайти спільну мову, спільні інтереси, легше «влитися» в університетське життя. Ми теж вступали минулого року і ми знаємо страхи абітурієнтів, коли вони переступають поріг університету і не знають, куди рухатися і що робити. Тому нам це цікаво, бо й самі пригадуємо як вступали ми, і тепер, із власним досвідом, допомагаємо краще і легше цей етап пройти. А ще, ми закликаємо всіх брати активну участь у житті нашого університету».

приймальнаприймальнаприймальнаприймальнаприймальнаприймальна

Ми чекаємо на тебе з понеділка по суботу в головному корпусі ЛНТУ!

Розкажемо все про тонкощі вступної кампанії та навчання в університеті!

З любов’ю, Політех!