ТАМ, ДЕ ОЖИВАЮТЬ ДИТЯЧІ МРІЇ…

Нещодавно, 5 жовтня, студенти груп ЕП-41 та ПТБс-21 факультету бізнесу Луцького НТУ у супроводі доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Людмили Павлюк відвідали велике та сучасне підприємство «Тигрес», що знаходиться в селі Липини Луцького району.

Компанія «Тигрес» – один із найбільших дистриб’юторів та виробників в Україні пластмасових та м’яких іграшок, а також дитячої постільної білизни та дитячого одягу. Відразу необхідно зауважити, що це підприємство дуже професійно та уміло надає можливість всім бажаючим прийти на екскурсію. Наш екскурсовод в особі маркетолога Надії ґрунтовно ознайомила нас із усіма етапами та тонкощами виробництва м’яконабивної іграшки, одягу, постільної білизни та пластмасової іграшки, що виготовляються безпосередньо на підприємстві.

Екскурсія, як і виробничі процеси, проводилась поетапно. Нас познайомили з дизайнерами підприємства, які власне народжують ідеї майбутньої іграшки, а далі, ми попрямували в цехи її створення. Великогабаритні машини вишивки, які можуть оздоблювати 15 виробів одразу, стали новим відкриттям для студентів, як і наповнення іграшки спеціальним синтетичним волокном, котре є одним із найбезпечніших у світі. Відповідно, уся продукція проходить сертифікацію та успішно збувається як на Україні, так і великими обсягами експортується більш, ніж у 60 країн світу. Також компанія займає провідні позиції у ТОП–100 українських експортерів.

Велика кількість дороговартісного устаткування створює іграшки з пластмаси, яка є абсолютно безпечною для малечі, і навіть у разі потрапляння до організму не несе небезпеки. З великим захопленням і майже «відкривши рота» спостерігали студенти як одна за одною випадають із спеціальних отворів пластмасові деталі майбутніх іграшок, які в подальшому складаються в готові вироби.

Проте складне обладнання все ще потребує людської праці, тому хочемо подякувати усьому колективу компанії «Тигрес» за цінний приклад згуртованості, вмілості, цілісності, акуратності тощо.

Окремо дякуємо за запрошення бути вашими фахівцями, велика кількість студентів зацікавилась вашою пропозицію. Ви робите одну дуже добру справу, втілюєте в життя дитячі мрії.

Людмила Павлюк,
доцент кафедри підприємництва,