«Театральна епідемія» на кафедрі комп’ютерної інженерії

«Театр – вища інстанція для вирішення життєвих питань»
Олександр Герцен

Студенти групи КСМ-51 разом з куратором Катериною Мельник та іншими працівниками кафедри комп’ютерної інженерії 3 квітня 2015 року  відвідали Волинський академічний обласний український музично-драматичний театрі імені Тараса Шевченка, зокрема камерну сцену. Французька комедія «Обережно – жінки» від білоруського автора Андрея Курейчика (автора п’єси «Исполнитель желаний», за мотивами якої було знято відомий фільм «Любовь-морковь») залишила дуже приємні враження, а професійна гра акторів створила маленьке свято. Найбільше імпонувала студентам Марісабель, роль якої виконувала заслужена артистка України Світлана Органіста.

5 квітня 2015 року працівники кафедри комп’ютерної інженерії знову відвідали театр. Цього разу насолоджувалися поліською рапсодією «Століття Якова: Перше кохання» за мотивами роману волинського письменника Володимира Лиса. Глядачі мали змогу почути справжню західнополіську говірку. На сцені було і кохання, і втрати, і круговерть війн та режимів, і гріхи, і каяття, і довгождана зустріч. Вистава нікого не залишила байдужим.

Після перегляду вистав залишилися приємні спогади і хороший настрій, тож вирішили найближчим часом знову відвідати театр. Наступний похід заплановано вже на 17 квітня на виставу «Замовляю любов». На жаль, всім охочим квитків не вистачило.

Як виявилося, театральна хвороба передається інформаційним шляхом, тому попереджаємо: беріть квитки завчасно!

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії