Увага!!!
Повідомляємо про можливість здати OnDaF тест на знання німецької мови з отриманням сертифікату. Для участі Вам необхідно надіслати лист за адресою daad.uni.luzk@posteo.de , після чого Вам присвоять реєстраційний номер і запросять на здачу тесту.
Коли? 24 березня 2016 р.
О котрій? 10:00
Де? ауд. 41 (корпус Б Луцького НТУ)
Скільки? БЕЗКОШТОВНО
Нагадуємо: сертифікат про знання мови необхідний для учасників конкурсу Стажування Hospitation від Brueckenschlag 2016 (останній термін подачі документів: 31 березня 2016р.)
За докладнішою інформацією звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків, каб. 220 tel./fax +38-0332-74 61 50 vmz@lntu.edu.ua
Cтажування Hospitation in der Bundesrepublik Deutschland 2016 (http://www.brueckenschlag-ukraine.de/main960-hospitation.htm )