Перейти до основного вмісту

«Ті, що відкривають шлях до успіху». #1 Менеджмент

Як і обіцяли, відсьогодні ми розпочинаємо проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», у якому раді розповісти:

  • що несе у собі поняття «кафедра Луцького НТУ»;
  • чим особлива кожна із них;
  • про переваги та двері, які вони відкривають для професійного становлення студента…

І найголовніше – про людей, котрі допомагають нашим студентам будувати успішне життя.

Тут, у Луцькому НТУ готують крутих ІТ-шників, професійних електриків, вправних інженерів, відмінних менеджерів, найкращих бухгалтерів та безліч інших спеціалістів, які так необхідні на сучасному ринку праці. Тут працюють люди, котрі точно знають, де шукати ключі до успіху і як стати професіоналом своєї справи.

Отож, стартуємо зі знайомства із кафедрою менеджменту (факультет бізнесу).

Привіт! Ми – молода, активна та креативна кафедра, що була створена як самостійний структурний підрозділ у 2017 році в результаті поділу кафедри менеджменту та маркетингу. Знаходимося у складі факультету бізнесу та підпорядковуємося декану Надії Ковальчук.  

Наше головне робоче кредо: «Щасливий керівник – щаслива команда!». Ми навчаємо менеджменту щастя.

Наша основна якісна складова – використання інноваційних технологій у навчальному процесі, викладання практикоорієнтованих дисциплін, авторських тренінгових курсів, навчання за програмами подвійного диплому (ми співпрацюємо із Політехнічином інститутом Браганса в Португалії, Люблінською Політехнікою в Польщі, університетом Памуккале в Туреччині). Ще однією особливістю є гарні взаємовідносини та  партнерство із потужними стейкхолдерами Волинської області.

З-поміж інших ми вирізняємося своїми інноваційними підходами до навчання студентів, даємо їм можливість самостійно обирати дисципліни, писати курсові роботи, проходити практику в тих установах та організаціях, діяльність яких їх цікавить. Ми намагаємося налагодити максимальний контакт із кожним нашим студентом, активні у соцмережах, маємо інстаграм сторінку, через яку обмінюємося інформацією, ділимося враженнями та емоціями.

Ми навіть створили власного чатбота для Telegram. Це, до речі, результат курсової роботи нашого студента, що доводить практичність нашої діяльності.

Ще однією перевагою кафедри є те, що кожен викладач на власному прикладі демонструє ефективність самоменеджменту та намагається доносити своїм студентам необхідність дотримання базових цінностей та цілей освітньої діяльності. Наші викладачі у 2019 році (проф. Наталія Вавдіюк, доц. Людмила Стрижеус, доц. Наталія Корецька,  доц. Алла Тендюк, доц. Ірина Абрамова) провели 27 тематичних тренінгів, а це – більше 150 годин!!! (або 10% від загальної кількості прочитаних годин). Також не забуваємо про індивідуальні гранти на підвищення кваліфікації в університетах Польщі, Великобританії, Грузії, Молдови, Латвії, Литви, Туреччини та України.

Ми часто беремо участь у загальнодержавних освітніх процесах та розвитку науки в Україні. Наприклад,  наша завідуюча кафедрою – Наталія Вавдіюк, д.е.н., професор, протягом 2015-2020 років була і членом, і заступником голови і головою Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів, Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, а також експертом-консультантом Всеукраїнського студентського економічного турніру у 2019 році. А наші доценти Людмила Стрижеус, Алла Тендюк, Наталія Корецька, Віктор Загоруйко і Дарія Смолич у 2019 році працювали у складі журі Всеукраїнського студентського економічного турніру та Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. Наша кафедра славиться ще й цікавими особистостями. Валентина Галущак, к.е.н., доцентка – засновниця приватного закладу дошкільної освіти, приватної школи «Колегіум Years», школи інтелекту, свободи і щастя, екс-проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ та Тарас Божидарнік, д.е.н., професор – екс-декан факультету бізнесу Луцького НТУ.

А ще у нас є студенти іноземних університетів, для яких ми систематично проводимо онлайн лекції. Тобто, усіма силами намагаємося демонструвати, що досконалість не має меж!

Своєю перевагою вважаємо дуальне навчання наших студентів на таких потужних підприємствах та організаціях як ВГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», ТзОВ ПП «Інвестор» та ПП «Анекс», а також у Волинській обласній раді, Луцькій міській раді, Волинській ТПП та ін.  

Хочемо розповісти вам про нашу наукову діяльність. Ми завжди намагаємося бути у тренді та слідкувати за найбільш актуальними науковими темами, проводити унікальні дослідження, які можуть бути корисними на виробництвах та у бізнесі. Отож, у 2019 році проф. Наталія Вавдіюк, доц. Людмила Стрижеус, доц. Наталія Корецька, доц. Алла Тендюк, доц. Наталія Куцай разом із студентами-бакалаврами менеджменту виконали госпдоговірну тематику на тему «Управлінський аналіз ринку будівельних матеріалів».

На замовлення декана факультету бізнесу завідуюча кафедрою Наталія Вавдіюк та доцент Валентина Галущак провели дослідження щодо оцінки бренду факультету бізнесу. А згодом, Наталія Вавдіюк разом із доцентом кафедри Наталією Корецькою та магістрантами спеціальності підготували управлінські рішення щодо формування та реалізації стратегії бренд-менеджменту університету, тактик управління іміджем університету. Крім того, здійснено оцінку лідерських компетенцій підприємства для реалізації сприятливого стилю керівника у виробничих ситуаціях (виконавці: проф. Кощій О. В., бакалаври спеціальності).

Ми дуже пишаємося успіхами своїх студентів. Щорічно кафедра менеджменту набирає в секцію слухачів для проведення дослідів і підготовки наукової дослідницької роботи. Результатами є призові місця слухачів Волинського відділення МАН в міському, обласному та Всеукраїнському турнірах юних економістів та на міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах-захистах наукових робіт.

Хочемо виокремити:

Владислав Іванчук здобув абсолютне 1 місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН за представлену наукову роботу на тему: «Економічне піратство в Україні: заходи протидії» (нині – студент Гарвардського університету, США);

Тетяна Лем – 3 місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

Марія Городнюк – 1 місце на міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (нині – студентка спеціальності 073 Менеджмент Луцького НТУ) та багато інших наших студентів успішно представляють університет на загальнодержавному рівні.

Найбільш значним результатом своєї праці ми вважаємо те, що 99,9% студентів  щасливі, що стали нашими випускниками, а 92% випускників – працевлаштовані за спеціальністю! Таких результатів вдається досягнути завдяки щасливій команді та тісній співпраці з роботодавцями! 

Давайте ставати успішними разом!