«Ті, що відкривають шлях до успіху», - новий проект Луцького НТУ

Наше життя сповнене митями, коли необхідно щось обирати і від правильності вибору залежить усе подальше життя. Щось обрати легше, бо ми впевнені у своїх вподобаннях, твердо відстоюємо власні переконання, а щось – навпаки, змушує серйозно задуматися та оцінити всі переваги і недоліки, перед тим, як сказати «так» або «ні».

Одним із таких важливих кроків у житті є самовизначеність, коли ми шукаємо себе, обираємо ким бути та чим займатися. Перед нами постає різноманіття професій, ми вагаємося чи зможемо присвятити себе одній справі; ми опираємося в перелік навчальних закладів і не уявляємо, чим один кращий за інший і який старт у життя там можуть надати; ми чуємо переконання батьків про те, де нам буде краще, яка професія більш оплачувана та перспективніша, як варто нам вчинити… Втім не завжди допомога близьких та підказки оточуючих можуть справді наштовхнути на правильний шлях, а тому, як і в будь-якій іншій сфері, варто довіряти лише самому собі і будувати своє життя лише так, як хочемо ми.

На сторінках сайту Луцького НТУ ми розпочинаємо новий проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», аби показати, що за кожним науковим досягненням та званням, за кожним відкриттям чи експериментом, за кожним підручником та кожним словом «викладач» - стоїть особистість, яка повсякчас робить свій вибір і також вагається у його правильності. Втім, кожен наступний зроблений крок, робить його сильнішим, впевненішим, додає неоціненного досвіду, з яким він щиро ділиться зі своїми наступниками – студентами.

Ми раді вам розповісти про те, що таке кафедра Луцького НТУ, чим кожна із них особлива, які переваги вони мають та які двері відкривають для професійного становлення студента, і головне – які люди допомагають вам будувати успішне життя.

У Луцькому національному технічному університеті діють 7 факультетів, на яких функціонують 36 кафедр. Вони випускають крутих ІТ-шників, електриків, інженерів, менеджерів, бухгалтерів... Це люди, які володіють ключами до успіху та охоче діляться секретами професіоналізму. Тож на найближчі кілька тижнів ми запускаємо марафон, щоб презентувати вам кожну із кафедр і довести, що саме вони заслуговують на увагу! Тому уже невдовзі чекайте на перший матеріал!