ТОВАРОЗНАВЦІ-ЕКСПЕРТИ
УСПІШНО ЗАХИСТИЛИ МАГІСТЕРСЬКІ РОБОТИ

З 16 по 19 січня 2016 року на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі відбулися захисти дипломних магістерських робіт студентами денної та заочної форм навчання спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Перевірку рівня підготовки магістрів виконувала комісія у складі Богдана Семака, доктора технічних наук, професора кафедри товарознавства непродовольчих товарів Львівської комерційної академії, завідувача кафедрою товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ, доктора технічних наук, професора Людмили Байдакової, кандидата технічних наук, доцента Оксани Передрій та кандидата технічних наук, доцента Валентини Ткачук.

Тож 15 юнаків і дівчат представили на розгляд Державній екзаменаційній комісії результати своїх наукових пошуків, під час яких вони досліджували проблеми товарознавчої та митної експертиз, сертифікації та ідентифікації товарів, логістичних систем митної справи, нарахування та стягнення митних платежів, запобігання контрабанді та порушенню митних правил тощо. Примітно, що у своїх роботах студенти не лише аналізували об’єкт дослідження, а й пропонували можливі шляхи його поліпшення та удосконалення.

Захисти пройшли на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії.

Колектив кафедри вітає випускників з успішним захистом магістерських робіт і зичить творчого натхнення у подоланні усіх перешкод на шляху реалізації знань та навичок, отриманих під час навчання у рідному університеті.

Оксана Речун,
доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі