ТРІО «РІДНІ НАСПІВИ»
ЗАВІТАЛО В ЛУЦЬКИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО відбувся 23 лютого в Луцькому навчально-реабілітаційному центрі. До його проведення долучилися і працівники Луцького НТУ, а саме – тріо «Рідні наспіви».

Загиблих у військовому конфлікті присутні вшанували хвилиною мовчання. Учні 4-Б та 8-Б класів декламували вірші на тему трагічних події на Майдані. Запрошені воїни з батальйону «Айдар» розповіли школярам про лихо війни. Зокрема, з коротким виступом до учнів звернувся боєць «Айдару» Андрій Омельчук.

Творчу частину вечора пам’яті склали композиції, душевно виконані учасниками тріо «Рідні наспіви» Сергієм Герциком, Миколою Хвищуном та Борисом Іваніщуком. На завершення звучали вірші луцької поетеси Лариси Романчук.

Сергій Герцик,
художній керівник підрозділу
з організації виховної роботи серед студентів