Триває співпраця Луцького НТУ та Люблінського католицького університету імені Іоана Павла ІІ

15 березня у Люблінському католицькому університеті імені Іоана Павла ІІ (далі КУЛ, - ред.) провели ознайомчу лекцію для майбутніх абітурієнтів. Серед присутніх були представники Луцького національного технічного університету.

В рамках зустрічі проректор люблінського вишу Івона Нєвядомська презентувала освітні програми. Окрім того, освітянка розповіла, що технічний університет разом з КУЛом таки виграли проект «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів». Пані Івона висловила наміри щодо подальшої співпраці двох ВНЗ не лише в рамках гранту.

Для налагодження співпраці представниками нашого вишу було передано лист від ректора Петра Савчука очільнику Люблінського католицького університету імені Іоана Павла ІІ Антонію Дебінському. Зокрема, пана Антонія запрошено 18 квітня на святкування 40-річчя Технічного коледжу Луцького НТУ та задля обговорення майбутньої співпраці.

Інформаційний відділ Луцького НТУ