Перейти до основного вмісту

Традиційно напередодні святкування Дня працівників сільського господарства на факультеті аграрних технологій та екології ЛНТУ відбулася ІІІ студентська науково-практична конференція «Сучасні технології в агровиробництві та природокористуванні».

Фате Фате


Основною метою проведення заходу є залучення студентства до окресленої проблематики, що сприяє розвитку  їхніх дослідницьких інтересів та розширення професійних компетенцій.

Відкрив конференцію декан факультету Руслан Кірчук, який привітав учасників і закцентував на важливості проведення відповідного заходу та актуальності питань, які на ній підійматимуться.

Фате Фате


До вітального слова була запрошена заступник декана факультету з досліджень Людмила Забродоцька, яка, пригадуючи свій науковий шлях у Луцькому національному технічному університеті, заохотила студентів продовжувати наукову діяльність, розвиватись і попри все вірити в краще.

Фате Фате Фате


Наступною до учасників заходу звернулася заступник декана з партнерства Марія Августинович, яка наголосила на тому, що молоді науковці – це наше майбутнє. Наукові дослідження та відкриття наших молодих вчених в аграрній сфері мають значний успіх, незважаючи на досить складні умови, в яких здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців.

Фате Фате Фате


Участь у конференції взяли понад 70 здобувачів вищої, а на пленарне винесені 6 найцікавіших доповідей.

Найактивніше обговорення викликали доповіді здобувачів освіти за ОП «Агрономія» Артема Шатковського «Методи зниження норм азотних добрив» та ОП «Агроінженерія»  Івана Ковели «Диференційоване внесення азоту згідно карт NDVI».

Фате Фате Фате Фате


На закінчення пленарного засідання учасникам заходу були вручені сертифікати.

Загалом конференція традиційно пройшла у дружній співпраці професорсько-викладацького складу та студентів.

Фате Фате Фате Фате Фате Фате


ФАТЕ