Цікаво, продуктивно, креативно: викладачі Луцького НТУ на ДП «Цуманське лісове господарство»

Делегація викладачів Луцького НТУ, яку очолив декан машинобудівного факультету Цизь Ігор Євгенович, побувала з робочим візитом на Державному підприємстві «Цуманське лісове господарство». У зустрічі з директором Ребаром Юрієм Сергійовичем та головним лісничим Левосюком Володимиром Володимировичем взяли участь гарант освітньої програми «Лісове господарство» Волянський Віктор Олександрович, завідувач кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства Пуць Віталій Степанович, викладачі Ковальчук Наталія Павлівна та Герасимчук Олександр Павлович.

Під час конструктивної розмови відбулося обговорення актуальних питань розвитку лісового господарства Волині, в тому числі в контексті підготовки фахівців спеціальності 205 Лісове господарство в Луцькому НТУ. Зокрема, в результаті обговорення освітньої програми «Лісове господарство» було відмічено доцільність подальшого впровадження комп’ютерно-інтегрованих технологій в навчальний процес та поглибленого вивчення іноземних мов, адже фахівців з такими компетентностями потребує галузь лісового господарства на сучасному етапі.

Обговорили також шляхи співпраці зі створення сучасної лабораторії лісового господарства в Луцькому НТУ, проведення практичних занять зі студентами на базі ДП «Цуманське лісове господарство». Прийнято рішення продовжити тісну співпрацю та провести наступну зустріч у Луцькому НТУ. Щиро дякуємо Ребару Юрію Сергійовичу та працівникам ДП «Цуманське лісове господарство» за гостинність і конструктив.

Кафедра галузевого машинобудування