Цікавий і корисний досвід під час стажування за кордоном

Студенти Луцького національного технічного університету мають можливість не лише подорожувати, навчатися за програмами подвійних дипломів, а й проходити стажування за численними європейськими проектами. Так, протягом трьох місяців студентки 6 курсу факультету бізнесу – Жуковська Ольга та Гмитронь Наталія, а також студентка факультету екології та приладо-енергетичних систем – Новосад Діана, взяли участь у проекті «Студент, стань стажистом! – програма поліпшення практичних навичок студентів Вищої школи економіки в Бидгощі». Дана програма співфінансується Європейським Союзом в рамках Європейського соціального фонду та реалізується в рамках Програми оперативного розвитку освіти у вищій школі.

Враженнями про участь у проекті діляться студенти факультету бізнесу:

Ольга Жуковська: «В рамках даного стажування ми мали можливість більш детально, «з середини» ознайомитись з принципами організації роботи готелю St.George та попрацювати в різних його структурних підрозділах. Містечко Цехоцинек, де знаходиться готель, є одним із відомих польських термальних курортів з мальовничою природою та архітектурою, то у вільний час ми мали можливість скористатися даними Персонал готелю з високим професіоналізмом та відповідальністю ставиться до своєї роботи і допомагали нам на протязі всього стажування. Даний проект показав нам, що є  можливості працювати і самостійно оплачувати навчання в Університеті економіки в Бидгощі та отримати диплом європейського рівня.  Оскільки наше стажування співпало із Різдвяними святами, то ми мали змогу познайомитись з польськими звичаями та традиціями, а також розповісти про українські. Під час стажування я отримала багато практичних вмінь, вражень та емоції, а також підвищила рівень польської мови. Це цікавий і корисний досвід. Рекомендую!»

Наталія Гмитронь: «Коли ми приїхали в Польщу в маленьке містечко Цехоцинек нас зустріли дуже тепло і вже в перший день ознайомили детально з програмою стажування, що у свою чергу дуже зацікавило про подальше навчання в Польщі, а саме у Університеті економіки в Бидгощі. Найбільше вразило що в центральні частині Польщі велика кількість українських студентів, які мають змогу отримувати освіту європейського рівня. Готель в якому ми проживали та стажувались був дуже великим, красивим та затишним. Дуже приємно  та легко було спілкуватися з працівниками готелю які відразу старалися нас усьому навчити. Три місяці перебування в такому чудовому місці пройшли надзвичайно швидко та захоплююче, по закінчені нам вручили сертифікати учасника проекту «Студент – стань стажистом» . Досвід набутий за цей «короткий» період залишиться дуже цінним і важливим для мене, та є хорошою можливістю продовжити стажування та навчання в Польщі в Університеті економіки в Бидгощі».

Надія Хвищун,
деканат факультету бізнесу

P.S. Студенти Луцького НТУ і надалі можуть брати участь в проекті «Студент, стань стажистом!». Усю додаткову інформацію щодо участі в різноманітних міжнародних конкурсаах, програмах зацікавленим особами рада нададуть у відділі міжнародних звязків університету (ауд. 220, вул. Львівська, 75; 74-61-50, inter_Ldtu@ukr.net).