ЦІННОСТІ ОСОБИСТОСТІ В СОЦІАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВІ

Преображення українського соціуму неможливе без глибокої усвідомленості змін всередині кожної людини. Змін, що спрямовані на пробудження глибинного людського єства, добра, освіченості тощо.

Саме на ці теми обговорили під час зустрічі студенти факультету бізнесу з гостем факультету, представницею Співдружності соціальних підприємців Валентиною Пігулюк.

У ході зустрічі студенти довідалися багато корисних речей про ментальні особливості окремих націй та їх вплив на загальний економічний добробут, почули багато цікавих історій про відомих підприємців, про роль сім’ї, релігії у формуванні самобутніх молодих людей.

Основний меседж пані Валентини до студентів факультету – обирати правильні цінності, здійснити самооцінку для активного пробудження та акумуляції життєвих сил до активної діяльності, творення свого майбуття.

Юрій Фесіна,
заступник декана факультету бізнесу