Цивільна безпека: перемоги наших студентів

Луцький національний технічний університет вкотре підтверджує свій високий рейтинг серед закладів вищої освіти на ринку освітніх послуг України.

Тепер це довели своїми досягненнями студенти факультету екології, туризму та електроінженерії. На нещодавно проведених Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт наші студенти показали високий рівень знань та результат наукових досліджень проблем у галузі «Цивільна безпека».

За результатами рецензування поданих студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія зі спеціальності «Пожежна безпека» вирішила визнати одним з переможців Всеукраїнського конкурсу, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України проводився у цьому навчальному році в Національному університеті цивільного захисту України, та нагородити дипломом І ступеня студентку IV курсу Поляшенко Еліну Валеріївну (науковий керівник – доцент кафедри цивільної безпеки Федорчук-Мороз В.І.).

Переможцем Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)», що проводився Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, з нагородженням дипломом ІІІ ступеня став студент IV курсу Савонік Мирослав Сергійович (науковий керівник – доцент кафедри цивільної безпеки Рудинець М.В.).

Вітаємо переможців та наукових керівників, бажаємо нових досягнень в напрямі досліджень та пропаганді проблем життєдіяльності людини.

Ігор Андрощук,

завідувач кафедри цивільної безпеки