22 листопада 2023 року викладачі та студенти  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи долучилися до стратегічної сесії CivicLab з напрацювання завдань та заходів з реалізації цілей стратегії розвитку Луцькій міської територіальної громади. До слова, останні кілька місяців триває активна робота щодо розробки ґрунтовного документу, який визначить напрямки розвитку Луцької МТГ на період до 2030 року. Проєкт реалізується за підтримки Ради Європи у рамках проєкту «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період».

Туризм Туризм

Участь у заході взяли д.е.н, проф. Людмила Матвійчук, к.е.н., доц. Юлія Дащук, а також представники здобувачі усіх трьох рівнів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» ЛНТУ. Зокрема, студенти ОП «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Андрусик Тетяна, Савич Уляна, Поліщук Анастасія; ОП «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти Павленко Світлана; ОП «Індустрія туризму і гостинності» третього (PhD) рівня вищої освіти Оксана Жадько. Відкриття засідання робочої групи розпочалося з виступу начальниці управління туризму та промоції міста  Луцької міської ради Катерини Теліпської.

Туризм Туризм Туризм

Основним завданням засідання робочої групи було
напрацювання пропозицій щодо заходів у сфері туризму, збереження культурної спадщини, розвитку туристичної інфраструктури, формування нових туристичних маршрутів, промоції туристичного потенціалу громади, а також механізмів управління  туристичними дестинаціями Луцької МТГ. Необхідно зазначити, що усі отримані результати таких зустрічей будуть систематизовані, узагальнені та включені до Стратегії розвитку Луцької міської територіальної громади.

Туризм Туризм Туризм

Запропонований  формат є дуже вдалим при значній кількості учасників обговорення за заздалегідь визначеними темами і передбачає можливість кожному із учасників висловитися щодо більшості тем.

Дуже активними учасниками обговорень і дискусій були студенти ЛНТУ, які в майбутньому стануть фаховими експертами у сфері туризму та індустрії гостинності регіону. Вони отримали нові знання та можливості впливати на розвиток туристичного потенціалу громади, сформували нове бачення управління територіальним та ресурсним капіталом громади. В студентів було відчуття спільної справи щодо розвитку Луцької міської територіальної громади.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи