Туристичний квест-маршрут
«Стежками Старого Луцька»

Останнім часом популярності серед молоді набуває рухливий відпочинок. Дедалі частіше зявляються нові і модні слова – авто-квест, стріт-воркаут, паркур. Не відставати від тенденцій вирішили й студенти-туристи другого курсу, а саме: Тарас Мельник, Андрій Газюк, Катерина Клекоць, Олеся Пасічник та Юрій Мірченко, які організували 25 травня туристичний квест. У квесті взяли участь і студенти-першокурсники спеціальності «Туризм».

Першочергово учасникам провів інструктаж координатор дійства – Тарас Мельник, який розповів про особливості цієї гри. Головне завдання полягає у тому, щоб якнайшвидше дістатися фінішу. Проте рухатися необхідно від точки до точки, вирішуючи при цьому завдання, пов’язані безпосередньо з туристичними об’єктами Луцька, розгадуючи загадки, ребуси чи інші інтелектуальні завдання. Цікаві та змістовні питання учасники отримали у туристичному центрі інформації, але найцікавішою умовою квесту було сфотографуватися, зробити селфі та розказати легенду про місто Луцьк туристу, який приїхав з іншого регіону.

Кожне нове завдання додавало азарту командам. Не зважаючи на втому, учасники пришвидшували свій рух і намагалися не пропускати суперників вперед. Через півтори години біля Замку Любарта фінішна пряма зустрічала переможців квесту – збірну команду на чолі з командиром Анастасією Семенюк: Ольгу Саву, Анастасію Шукурову та Марію Мариняк. Другою прибула команда Наталії Симонович, у складі якої були Юлія Бондарська і Олена Табекова. Третьою дісталася команда Євгенія Андросюка разом із Богданом Кобалієм, Анною Микитчук і Анастасією Малярчук.

Переможці та учасники спортивної гри отримали призи та солодкі подарунки. Завідувач кафедри туризму та цивільної безпеки професор Людмила Матвійчук підкреслила, що дозвілля студентів є досить важливим напрямом у нашій роботі. Саме тому ми й підтримуємо активний відпочинок!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-11