ТВОРИТИ РЕАЛЬНІ ДОБРІ СПРАВИ ЛЕГКО!

Зробили в Луцьку презентацію всеукраїнського волонтерського проекту Будуємо Україну Разом. Знаєте, це як ковток свіжого повітря, поки в інтернеті «зрада» і «всьопропало».

Волонтерський табір «БУР» гуртує молодь з усієї України та світу для того, щоб допомогти українцям, які опинилися в скруті. Розпочиналося все зі Слов’янська та Краматорська після сумнозвісних подій у 2014 році. «Відновлюємо стіни помешкань – руйнуємо стіни між людьми», – під таким гаслом пройшов тоді перший відбудовчий табір на Донбасі.

У 2016 «БУР» охопив уже 10 міст, участь у ньому взяли близько 500 волонтерів з різних куточків України та з-за кордону. А вже у 2017 році проект шукає волонтерів, аби спільними зусиллями внести барв та яскравих емоцій у 14 міст по всій Україні.

Стати волонтером БУРу – це не лише шанс корисно, весело та незабутньо провести час, відвідати місто, у якому ще ніколи не був, творити суспільно-корисні справи разом із молоддю з усієї України, а й можливість зробити хоч маленький, але реальний внесок у розбудову нашої країни. Адже навкруги так багато галасу і слів, а так мало реальних і добрих справ. І «БУР» допомагає їх робити все більше і більше, він об’єднує людей і показує, шо не потрібно чекати допомоги від когось, а кожен з нас може стати саме тією зміною, яку він хоче бачити у суспільстві.

Про все це у Луцьку цікаво розповів один із координаторів проекту Олег Мокрик. Я теж поділилася власним досвідом. За активних студентів факультету бізнесу Лцького НТУ, факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки дуже дякую деканам Надія Хвищун та Юрій Громик (Yurii Hromyk), а також Молодіжний центр Волині, який, як завжди, збирає найактивнішу молодь. Сподіваюся, що після презентацій з Луцька надійде чимало анкет.

Нагадую, що табори стартують вже з 26 березня на сході України (Лисичанськ та Рубіжне), тому не зволікайте. Анкета тут: https://docs.google.com/forms/d/1FgQF1Xmx6GGxkn6WqGa86Y7IOkjVszqpGFsqRXoBtJc/viewform?ts=5874bdfe&edit_requested=true

Оксана Федорук,
учасниця волонтерського проекту БУР