Кабінки для голосування, запломбовані скриньки, бюлетені та лічильна комісія: усе як і годиться на виборах влаштували студенти ЛНТУ. Сьогодні надзвичайно відповідальний день для здобувачів, адже вони обирають голів студрад різних рівнів.

виборивиборивиборивиборивибори

Вісім претендентів на очільництво студрад факультетів, кандидатка на голову гуртожитку та претендент на голову Студентської ради ЛНТУ. Усі вони провели передвиборчу кампанію, вивісили агітаційні матеріали і нині, виборці мають можливість познайомитися із кандидатами, почути їхні плани та перспективи розвитку університету і факультетів та здійснити волевиявлення щодо того, хто найбільше сподобався.

виборивиборивиборивиборивиборивиборивиборивибори

Гаряче на п’ятачку у корпусі Б та у фойє корпусу на вул.. Потебні нашого ЗВО, де саме й знаходяться виборчі дільниці. Віддати свій голос студенти можуть впродовж дня до 16:00 і таким чином визначити долю студактиву на найближчі роки.

Поспішай, аби віддати голос за «свого» кандидата!

виборивиборивиборивиборивиборивиборивиборивиборивиборивиборивибори