У Луцькому національному технічному університеті відбувся черговий ректорат

Сьогодні, 20 лютого, у Луцькому національному технічному університеті відбувся черговий ректорат під головуванням ректора вишу Савчука Петра Петровича.

Йшлося про співпрацю з вишами, заходи з термомодернізації приміщень Луцького НТУ, поточні та заплановані заходи. Також обговорили різноманітні питання функціонування університету та планові робочі поїздки.

Зокрема, з 24 по 26 лютого в університеті відбудеться школа бізнесу для кращих волинських та рівненських учнів. Це короткоосвітня програма для школярів Волинської та Рівненської областей, під час якої вони матимуть змогу відчути себе студентом університету, під час професійних тренінгів  зрозуміти основи маркетингу, тайм-менеджменту, побувати в ролі європейських експертів, навчитися управляти власними фінансами та спробувати себе у робі підприємця. Окрім тренінгів, на учнів чекає неформальна зустріч зі студентським активом факультету, а також екскурсії на провідні підприємства Луцька.

Також йшлося про планування актуального заходу, що відбудеться наприкінці березня, а саме День відкритих дверей Луцького національного технічного університету. Детальніше захід буде проанонсовано згодом.

Крім того, проректор з науково-педагогічної роботи Шимчук Сергій Петрович озвучив звіт з наукової та науково-технічної діяльності Луцького НТУ за 2017 рік.

Опісля проректор з науково-педагогічної роботи Галущак Валентина Леонідівна повідомила, що Луцький НТУ став першим ВНЗ у Волинській області, який отримав акредитацію від  Європейської волонтерської служби.

Також проректор з науково-педагогічної роботи Талах Валентин Іванович зазначив, що незабаром студенти повертаються з зимових канікул, тож 2 березня розпочинається навчання, за 5 днів до цього буде розміщений графік.

На завершення Петро Савчук привітав з днем народження помічника ректора Яблончук Тетяну Василівну.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Олександра Містюк