У Луцькому НТУ – чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука. Цього разу засідання проходило у розширеному форматі із завідувачами кафедр.

Перш за все, Петро Савчук привітав усіх присутніх із початком навчального семестру й повідомив про оновлену роботу ректорату, яка включатиме у себе кілька блоків: інформативний, звіт про виконану роботу та оголошення й нагальні питання.

Потому очільник ЗВО зачепив робочі питання, зокрема повідомив про реорганізацію у науковому відділі, заплановане створення кількох лабораторій та бізнес-інноваційного центру. Особливу увагу Петро Савчук приділив проектній діяльності та наголосив, на тому, що пріоритетним завданням для завідувачів кафедр є напрацювання вдалих ідей для участі у конкурсах та можливість потрапити у потужний науковий консорціум.

Крім того, ректор наголосив на підсиленні наукових шкіл в університеті та обрання відповідальних керівників для них. Інформацію про відновлення діяльності наукових шкіл доповнив проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук. Він, водночас, додав, що минулоріч Луцький НТУ посів 10 місце по Україні серед кількості переможців студентських конкурсів та олімпіад. Тож, проректор висловив сподівання, що й цьогоріч здобувачі освіти гідно проявлять себе на конкурсах і не здаватимуть лідерських позицій.

Проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах повідомив, що у квітні відбудеться затвердження переліку вибіркових дисциплін. Тож, власне процес вибору відбуватиметься 23 березня о 13:00 в аудиторії 37. До того часу, на офіційному сайті Луцького НТУ будуть оприлюднені усі анотації до спеціальностей.

Крім того, у Луцькому НТУ активно ведеться розробка бренд-буку. Тож, присутні на ректораті мали нагоду побачити попередні варіанти новенького логотипу університету та озвучити власні побажання щодо його зміни. Водночас до розробки планують долучити й ідеї викладачів кафедри дизайну.

Про ліцензування та акредитацію іноземних студентів прозвітувала начальник однойменного відділу Лариса Поліщук. Натомість, завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сергій Савчук запросив усіх охочих відвідати III тур чемпіонату України з волейболу за участі II ліги серед чоловічих команд. Змагання відбуватимуться 9-10 березня у спорткомплексі Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ