У Луцькому НТУ - чергове засідання ректорату

13 листопада у стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім Петро Петрович привітав відповідального секретаря приймальної комісії Луцького НТУ Юрія Фещука з Днем народження. Також він представив присутнім свого нового помічника – Заблоцьку Ірину Леонідівну.

Крім того, ректор зауважив, що відсьогодні у корпусах університету ввімкнули опалення.

Потому із результатами виконаної роботи та планами на найближчий час виступили проректори, декани та начальники структурних підрозділів Луцького НТУ. Зокрема, Валентин Талах закликав студентів та працівників університету відвідати черговий теологічний семінар, який проводиться щовівторка о 15:00 (ауд.216 корпусу «А»), за участі священнослужителів та науковців у галузі релігієзнавства.

Своєю чергою, проректор Валентина Галущак повідомила, що цього тижня до Луцького НТУ приїздить професор відділу механіки Політехнічного інституту Браганси Луіс Рібейро. Науковець координує програму «подвійного диплому» і вже не вперше презентує її студентам університету. Так, зустріч із зацікавленими студентами відбудеться 15 листопада в аудиторії 216 (11:30).

Насамкінець помічник ректора Тетяна Яблончук проінформувала присутніх про заплановані заходи у Луцькому НТУ. Тож, 13 листопада о 15:00 (216 ауд. корупусу «А») відбудеться теологічний семінар. 15 листопада о 10:00 – відкриття автодрому (вул.Польова); 13:00 – виставка студентських робіт дизайнерів та архітекторів (фойє 2-го поверху корпусу «А» Луцького НТУ). 16 листопада о 15:00 (37 ауд. корпусу «Б») - концерт до Дня студента.

Інформаційний відділ Луцького НТУ