У Луцькому НТУ – дебют першокурсників машинобудівного факультету

У Луцькому національному технічному університеті відбулося свято молодості та студентства - дебют першокурсників машинобудівного факультету.

Так, майбутні машинобудівники вирішили продемонструвати свої таланти та інтелектуальні здібності й позмагатися за звання кращої групи на факультеті та отримати переможний супер-кубок.

Отож, боролися за першість студенти груп «Агроінженерія», «Лісове господарство», «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології», «Галузеве машинобудування» та «Харчові технології». В рамках конкурсних завдань першокурсники повинні були підготувати відео-представлення, гідно проявити свої знання та кмітливість в інтелектуальному конкурсі та якомога цікавіше виступити у «битві талантів».

Оцінювали «першачків» члени високоповажного журі, серед яких ректор Луцького НТУ Петро Савчук, декан МБФ Ігор Цизь, заступник декана МБФ Віктор Самостян, тренер тренажерної зали «Energym», майстер спорту із боді-білдингу, абсолютний чемпіон України 2017-2018 років з пляжного боді-білдингу Антон Папежук, голова Молодіжної ради Луцька Дем’ян Петрик.

Передусім, конкурсанти продемонстрували відео-представлення, а потому юні машинобудівники позмагалися в «інтелектуальному конкурсі», який звісно, не обійшовся без гумору. Так, завданням для студентів було якомога швидше пригадати слова до запропонованих відомих пісень, із «розкиданих» букв скласти слова технічного спрямування, а також із декількох фотографій-асоціацій обрати правильне визначення.

Неабияк потішив присутніх на святі першокурсників конкурс талантів. Студенти доклали чимало зусиль, аби заволодіти прихильністю глядачів, адже вони спромоглися влаштувати сценічний виступ про лісорубів та шкоду, яка завдається природі, заспівати пісню про справжніх трактористів, а також полонити серця дівчат Луцького НТУ запальним танцем у виконанні самих лише хлопців.

Насамкінець, до слова запросили суддівський склад конкурсу. Передусім подякував за організацію чудового свята та неймовірні емоції декан машинобудівного факультету Ігор Цизь:

«Прекрасні виступи, гарний настрій, видно, що молодь дуже старалася. Тому бажаю розвивати і примножувати свої таланти надалі».

Натомість заступник декана Віктор Самостян наголосив, що студенти подарували чимало приємних емоцій і є надія, що саме за цим першим курсом майбутнє машинобудівного факультету.

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук додав:

«Приємно, що машинобудівний факультет цього року не лише найбільший, але й дуже багато має талантів. Я вітаю усіх, переможець формально буде лише один, але насправді усі команди перемогли. Ви дійсно старалися й очевидно, що такі заходи здружують мололь, формують команди, підіймають настрій і дають додаткову мотивацію».

За запрошення на захід подякував й гість Луцького НТУ Антон Папежук, який побажав студентам розвивати свої таланти й досягати успіхів.

Отож, за результатами оцінювання, 4 місце посіла команда спеціальності «Автомобільний транспорт», 3 місце розділили між собою групи «Агроінженерія», «Транспортні технології» та «Харчові технології». Друге місце зайняла група «Лісове господарство», а заслужену перемогу здобула справжня чоловіча команда, студенти групи «Галузеве машинобудування».

Усі учасники конкурсу отримали заслужені нагороди, а переможці – омріяний супер-кубок.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ