У Луцькому НТУ говоритимуть про правничу доброчесність

У стінах Луцького національного технічного університету відбудеться Міжнародний круглий стіл «Правнича доброчесність: від теорії до практики». Організаторами заходу виступає кафедра права факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ.

Варто зазначити, що захід покликаний розширити інформаційно-знаннєве уявлення про доброчесність у всіх її проявах, а також аспектів процесуальної зміни у нових умовах соціально-економічного розвитку. До участі запрошені: керівники і представники правових галузевих інститутів, судових органів, адвокатури, нотаріату, науковці, учителі, психологи, педагоги, студенти закладів вищої освіти, представники бізнес-структур, усі зацікавлені особи.

Відбудеться засідання круглого столу 8 жовтня о 12:00 у приміщенні бібліотеки (головний корпус Луцького НТУ).

Інформаційний відділ Луцького НТУ