У Луцькому НТУ іноземний аспірант захистив кандидатську дисертацію

19 жовтня в Луцькому НТУ на кафедрі приладобудування два здобувача наукового ступеня кандидата технічних наук: Ештеіві Абдусалам Мусбах Хаддуда  і Олександр Дахнюк захистили кандидатські дисертації  за спеціальністю 05.02.08 – технологія машинобудування.

Характерним є те, що одне із дисертаційних досліджень вперше у нашому університеті захистив іноземний аспірант – громадянин Лівії. За словами наукового керівника дисертанта доктора технічних наук, професора Віктора Марчука, три роки навчання в аспірантурі не були марними для іноземного здобувача:  було здійснено багато експериментальних та теоретичних досліджень за темою дисертації на виробництві та у  лабораторії кафедри. Результати досліджень, зі слів аспіранта, будуть корисними як для промисловості, так і для наукового потенціалу держави Лівії.

На захисті був присутній представник посольства Лівії в Україні Мухаммед Бельчасов, проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук та очільник нашого вузу Петро Савчук.

Ірина Марчук,

доцент кафедри приладобудування