У Луцькому НТУ - Міжнародна науково-технічна конференція «Інженерія та технології: наука, освіта, виробництво»

15 листопада у Луцькому національному технічному університеті стартувала Міжнародна науково-технічна конференція «Інженерія та технології: наука, освіта, виробництво».

«Щиро раді бачити учасників конференції у нашому прекрасному місті та університеті. Виражаю слова вдячності за те, що ви знайшли можливість і приїхали, аби спільними зусиллями розвивати нашу науку, новації. Впевнений, що наша конференція та її резолюція принесуть бажані та практичні результати. Мені надзвичайно приємно, що цей захід міжнародний. Хочу особливо привітати наших гостей з-за кордону та України: професора кафедри технології механіки Політехнічного Інституту Браганси Луіса Рібейро (Португалія), доктора наук, професора, викладача Університету Майамі Маркуса Джоуба  (США), наукового співробітника лабораторії нанотриботехнологій Національного авіаційного університету Бадира Карим Кашаша (Ірак), професора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Наталію Защепкіну та всіх інших! Найщиріші слова вдячності хочу також висловити організаторам конференції – кафедрі галузевого машинобудування Луцького НТУ, зокрема Віталію Степановичу Пуцю, який взяв на себе цю нелегку відповідальність та вдало реалізував. Безумовно цієї конференції не відбулося б без наших шановних гостей та спонсорів, з якими ми почали плідну співпрацю», - розпочав пленарне засідання заступник голови оргкомітету конференції, к.т.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук.

До вітального слова долучився організатор заходу, завідувач кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства Луцького НТУ Віталій Пуць: «Усіх з початком нашої Міжнародної науково-технічної конференції «Інженерія та технології: наука, освіта, виробництво»! Хочу запросити до президії пана Луіса Рібейро, представника компанії «Softorg» Михайла Костика, в.о. декана машинобудівного факультету Луцького НТУ Ігоря Цизя».

Потому розпочалися пленарні доповіді. Так, професор Луіс Рібейро презентував присутнім «Renewable energy technology opportunities in the hotel sector in the Volyn region – case of solar energy», представник компанії «Softorg» Михайло Костик – «JaNets – новітню  систему управління виробничими площами», керівник Grace Model House Анна Тріль - «Lutsk Fashion Weekend», професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Наталія Защепкіна разом зі своїм аспірантом доповіли на тему: «Застосування люмінесцентних методів аналізу в експрес-метрії сортових якостей моторних олив». Своєю чергою, науковий співробітник лабораторії нанотриботехнологій Національного авіаційного університету Бадир Карим Кашаш розповів про «Електромагнітну складову утримання феромагнітних забруднень на поверхнях деталей машин». Насамкінець проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук виступив з доповіддю на тему: «Кластерна модель як форма взаємодії освіти, науки та виробництва».

Опісля розпочалися власне роботи таких секцій конференції: «Прогресивна техніка та технології» (голова – д.т.н., професор Пустюльга С.І.; секретар – к.т.н., доцент Толстушко М.М.), «Прогресивні технології отримання, зміцнення та обробки нових матеріалів» (голова – к.т.н., доцент Шимчук С.П.; секретар – к.т.н., доцент Ткачук О.Л.), «Сучасні напрями і технології створення виробів легкої та текстильної промисловості» (голова – д.т.н., професор Колосніченко М.В.; секретар – к.т.н., доцент Назарчук Л.В.), «Перспективи розвитку та нові технології галузі лісового та сільського господарства» (голова – д.т.н., професор Налобіна О.О.; секретар – к.т.н., доцент Мартинюк В.Л.), «Інтеграції освіти, науки та виробництва» (голова – д.т.н., професор Защепкіна Н.М.; секретар – к.т.н., доцент Герасимчук О.П.), «Екологічна безпека виробництв» (голова -  д.г.н., професор Фесюк В.О.; секретар – к.с.-г.н., доцент Ковальчук Н.П.).

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1122586231228759