У Луцькому НТУ можна безкоштовно визначитися з майбутньою професією
У стінах Луцького національного технічного університету активно працює Центр професійного і кар’єрного консультування. Так, наразі протестовано декілька сотень школярів, потенційних абітурієнтів та студентів.
Зокрема, робота цієї платформи дозволяє надати вагому допомогу молодим людям у самовизначенні й пошуку себе на ринку праці. Центр професійного і кар’єрного консультування допомагає потенційним абітурієнтам визначитися із професійною самоідентифікацією ще зі шкільної парти. Надалі він сприятиме студентам в успішному працевлаштуванні, навчаючи молодь коректно спілкуватися під час співбесіди та правильно визначитися із місцем роботи.
Варто зазначити, що створення університетського кар’єрного центру відбулося в рамках реалізації проекту технічної допомоги ЄС «Підвищення конкурентоспроможності випускників на ринках праці України і Білорусі шляхом створення транскордонної регіональної мережі університетських Центрів професійного і кар’єрного консультування».
Унікальність цього проекту полягає у програмному забезпеченні, аналогів якому в Україні досі немає. Його метою є творення інфраструктури для професійно-технічної підтримки студентів та випускників в університетах-партнерах, що забезпечить розвиток професійної та кар'єрної самоідентифікації випускників, об'єктивного підтвердження та представлення їх професійної компетенції роботодавцям на ринку праці України та Білорусі.
Крім того, проект передбачає:
-Створення центрів професійної орієнтації, оснащених необхідним обладнанням та сучасним програмним забезпеченням у кожному партнерському університеті (створення технологічної бази для професійного навчання);
-навчально-методичну діяльність - підготовка, освіта та сертифікація консультантів за допомогою семінарів, семінарів, конференцій та публікацій навчальних посібників, обмін досвідом та найкращими практиками;
-консалтингову діяльність - професійне та професійне керівництво учнями та випускниками середніх шкіл у створених Центрах сертифікованими консультантами, проектування баз даних випускників, шукачів роботи, доступ до баз даних для потенційних роботодавців та рекрутерів;
-інформаційну діяльність – інформаційна підтримка проекту для абітурієнтів, студентів, випускників, роботодавців та найманих працівників, місцевих освітніх органів та операторів ринку праці;
-розповсюдження найкращих практик в Україні та Білорусі - семінари та конференції, публікації в ЗМІ та Інтернет.
Нагадаємо, раніше у стінах Луцького національного технічного університету відбулося урочисте перерізання стрічки, що символізувало відкриття нової сучасної платформи для підвищення якості профорієнтації молоді - Центру професійного і кар’єрного консультування.
Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ
Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...