У Луцькому НТУ новий секретар приймальної комісії

Рішенням вченої ради Луцького НТУ було призначено нового відповідального секретаря приймальної комісії на 2021 рік.

Впродовж останніх років цю посаду обіймав доцент кафедри матеріалознавства Юрій Фещук, нині обов’язки відповідального секретаря покладені на доцента кафедри електропостачання Ірину Бандуру.

Тривалий час науковиця була заступником декана, має досвід у профорієнтаційній діяльності та у роботі під час вступної кампанії.

Зазначимо, що відповідальний секретар приймальної комісії несе відповідальність за належний процес вступної кампанії, а саме: розробляє правила прийому до ЗВО; інформує вступників, батьків та громадськість з усіх питань вступу; організовує прийом заяв та документів; проводить консультації вступників з питань вступу на навчання та вибору напряму підготовки; контролює діяльність підрозділів щодо створення умов для проведення вступної кампанії та належне інформування щодо її етапів та результатів; організовує облік вступників та готує рішення про їх зарахування на навчання.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1758547304299312