У ЛУЦЬКОМУ НТУ ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ
РОБОТИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ «ПАРУС»
ДЛЯ ГОТЕЛЮ ТА РЕСТОРАНУ

30 березня 2017 року на базі кафедри туризму та цивільної безпеки відбувся тренінг для викладачів з роботи системи «Парус-Підприємство 7.40», модулів «Парус-Ресторан» і «Парус-Готель», який провела координатор програм для ВНЗ відділу маркетингу Корпорації Парус Євгенія Чиєсова.

Модуль «Парус-Ресторан» використовується для автоматизації бізнес-процесів обслуговування клієнтів і автоматизації фінансово-господарського обліку на підприємствах, що відносяться до сфери ресторанного бізнесу. Модуль надає можливість формувати в електронній та друкованій формі наступні документи та звіти: калькуляційні карти відповідно до встановленої форми; меню на поточний і будь-який інший день та типові меню і замовлення; словник продуктів і ціни на продукти харчування; рахунки клієнтів і замовлення на виготовлення; замовлення-наряд, замовлення-перелік. А також звіти про: рахунки клієнтів за різними критеріями обслуговування з виведенням підсумків; реалізацію готових страв з підсумками за місцями реалізації; типи оплати з підсумками за місцями реалізації; відмовлення від замовлень з переліком причин відмовлень; обслуговування готельних номерів; попередні замовлення; приготовлені страви тощо.

Модуль «Парус-Готель» дозволяє автоматизувати бізнес-процеси готелів, а саме:

• автоматизація рецепції;

• управління номерним фондом;

• автоматизація бронювання;

• автоматизація реєстрації поселення і виїзду клієнтів;

формування вартості наданих послуг;

розрахунки з клієнтами.

У роботі тренінгу взяли участь 15 викладачів кафедр «Туризму та цивільної безпеки» та «Обліку і аудиту», які отримали від Корпорації безліч корисних подарунків та призів. Після закінчення тренінгу на всіх чекала цікава екскурсія Луцьком, яку провів студент групи ТР-21 Євгеній Андросюк.

Кафедра туризму та цивільної безпеки висловлює вдячність керівництву корпорації «Парус» за цікавий та змістовний тренінг, а також – доценту Наталії Голячук за ініціативу проведення та кафедрі комп’ютерної інженерії за наданий комп’ютерний клас.

Інна Тищук
викладач кафедри туризму