У Луцькому НТУ – першість з плавання

19 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбулася першість ВИШу з плавання, у якій взяли участь близько 300 дівчат та хлопців.

«Сьогодні у нас першість ВИШу з плавання, в рамках цього окремо проводимо змагання серед студентів першого курсу, які долають дистанції 25 метрів. Ну а вже підготовлені хлопці та дівчата пливуть на відстані 50, 100 метрів: вільним стилем, брасом, батерфляєм, на спині», - розповів завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Савчук.

За результатами першості, буде сформована збірна команда університету, до якої увійдуть кращі плавці-студенти. Згодом вони візьмуть участь у міському та обласному змаганнях. Окрім того, зможуть випробувати свої сили на Всеукраїнській студентській універсіаді серед вищих навчальних закладів.

«Дуже добре, що два роки назад ми відновили роботу басейну спортивного комплексу Луцького НТУ, що певний період часу не працював у зв’язку з технічними проблемами. Також у нас функціонують групи здоров’я: студенти двічі на тиждень відвідують безоплатно басейн, навчаються плавати разом з нашими інструкторами. Взагалі наразі у молодих людей є багато проблем зі здоров’ям, ці заняття їм неабияк допомагають в реабілітації», - додав Сергій Ананійович.

Серед студентів, які брали участь у першості, був і кандидат в майстри спорту Дмитро Міщук. Плавець розповів, що незабаром здаватиме кваліфікацію на майстра спорту. «У нас чудовий басейн, чудові тренера, такі як Чурило Юрій Євгенійович та інші! Усі умови сприяють нашому розвитку та досягненню кращих результатів», - поділився емоціями Дмитро.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...