У Луцькому НТУ презентували мобільний студентський квиток

3 вересня, на засідання ректорату Луцького національного технічного університету завітав директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. Тож, після обговорення загальних робочих питань ректор Петро Савчук надав слово гостеві.

Відтак, Юрій Войтенко презентував членам ректорату новий проект від ПриватБанку «Мобільний студентський квиток у додатку «Приват 24». Також, банкір розповів про можливості та переваги такого нововведення. Так, завдяки цій системі студент отримує свій студентський на мобільний телефон прямо у додаток «Приват24», має онлайн-розклад занять на будь-яке число, має новий вид комунікації із своїм ЗВО та студентами (обмінюється повідомленнями), може оплачувати навчання, проживання та проїзд прямо з телефону, а також відмічає свою присутність на парах.

Аби впроваджувати проект у життя, зауважив Войтенко, від Луцького НТУ потрібно:

• актуальна база студентських квитків;
  • погодження на проект від МОНу;
  • розклад занять в електронному вигляді;
  • домовленість про обмін інформацією.

Отож, заслухавши презентацію та обговоривши ряд спірних питань, ректорат Луцького НТУ затвердив впроваджувати пробний проект «студентський квиток у додатку «Приват 24» в нашому ЗВО.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ