У Луцькому НТУ провели брей-ринг зі студентами англійською

29 травня в Луцькому НТУ відбувся брейн-ринг приурочений до Дня філолога. Організатори інтелектуального турніру – кафедра української та іноземної лінгвістики та відділ неперервного навчання Луцького НТУ. Цікаво, що захід проводився англійською мовою.

Курували процесом гри доктор педагогічних наук, професор кафедри української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ Олена Ковальчук і провідний фахівець відділу неперервного навчання Тамара Максимчук.

Учасниками брейн-рингу стали студенти Луцького НТУ групи прикладна лінгвістика. Дві команди, сформовані зі студентів групи, давали відповіді на запитання, що стосувалися подій і фактів англійської та американської культури, мистецтва, спорту, кінематографу, музики. Найактивніші знавці англійської отримали заохочувальні призи.

Оцінювало результати змагань компетентне журі, у складі якого: завідувач кафедри української та іноземної лінгвістики Оксана Смаль, волонтер корпусу миру Джейсон Маккрола та американська дослідниця-фулбрайтівка Шерилін.

У перерві між конкурсами молодь ознайомилася з цікавими історичними пам’ятниками та місцями США, презентацію про які підготували американська дослідниця Шерилін Гаррінгтон.

Тамара Максимчук, провідний фахівець відділу неперервного навчання