У ЛУЦЬКОМУ НТУ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ
АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У рамках Днів науки  кафедра іноземних мов Луцького НТУ провела ряд заходів, присвячених Тижню англійської мови.

17 травня на факультеті бізнесу відбувся круглий стіл за участю студентів економічних спеціальностей на тему «Doing Business». Наступного дня на кафедрі іноземних мов відбувся круглий стіл, приурочений  прийдешньому Дню філолога (відзначають 25 травня).

19 травня  був проведений конкурс презентацій на тему «Іноземна мова у моєму житті та майбутній професії» за участю студентів технічних спеціальностей. Шляхом голосування журі визначило наступних переможців:

І місце – Олександр Перій (АП-21), Павло Ващук (АП-21), Михайло Мачульський (АПм-51).

ІІ місце  - Андрій Смірнов (АВ-11), Давид Шеладонов (АВ-11), Анна  Середа (АП м-51), Олександра Зеленко (ПМ-11),  Руслана Єзерська (ПНК-11). Студенти проявили високий рівень мовної компетенції та вміння правильно презентувати проектну роботу.

Спільними зусиллями викладачів та студентів була організована виставка стіннівок. Впродовж тижня усі бажаючі мали змогу оцінити творчі доробки  студентів на тему «Іноземна мова у нашому житті».

Переможцями конкурсу стали студенти груп АТ-11 та М-11. Почесне друге місце зайняли студенти груп АП-21, МО-12, УП-11. А «бронзу» отримали студенти груп  ПМ-11 та ТР-21.

Висловлюємо подяку усім учасникам Тижня англійської мови.

Speak English! Improve Yourself!

Кафедра іноземних мов
Луцького НТУ