У Луцькому НТУ
розпочала роботу фотовиставка
«Жінки, Мир та Безпека в Україні»

10 листопада 2017 року в приміщенні Луцького НТУ відкрилася фотовиставка, присвячена жінкам на передовій.

На виставці представлено понад 30 фотографій жінок, які є військовими, волонтерками, психологами, медиками.

Ініціаторам показу фотовиставки в Луцьку виступив факультет бізнесу Луцького національного технічного університету.

«Головна мета виставки – привернути увагу суспільства та органів влади до вирішення проблем жінок у збройних силах», – зазначив ректор Петро Савчук. Він розповів, що таким чином університет спільно з міжнародними організаціями ООН підтримує жінок, які не залишились осторонь непростої ситуації в країні та роблять свій внесок у встановлення миру.

Під час виставки відбувся показ короткометражного документального відео «Невидимий батальйон», яке було зняте на замовлення Українського жіночого фонду за підтримки структури ООН Жінки. Ролик можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=dzLR_2JCgLE.

Виставка, яка знаходиться у фойє бібліотеки, триватиме до 1 квітня. Відвідати її можуть усі охочі. Також організатори передбачають продовження експозиції у районних центрах Волинської області.

Галина Мартинюк