У Луцькому НТУ – розширене засідання ректорату

18 вересня у Луцькому національному технічному університеті відбулося розширене засідання ректорату під головуванням очільника ЗВО Петра Савчука.

Зокрема, Петро Петрович, окрім адміністрації університету: проректорів, деканів та керівників підрозділів, викликав на засідання завідувачів усіх кафедр, аби обговорити нагальні робочі питання. У ході ректорату декани факультетів прозвітували про початок нового навчального року та відвідуваність занять здобувачами освіти. Також йшла мова про навчально-педагогічну роботу та навантаження студентів у малокомплектних групах.

Крім того, ректор Луцького НТУ повідомив, що 5 жовтня у стінах установи планується проведення святкового концерту до Дня працівників освіти.

Інформаційний відділ Луцького НТУ