Луцькому НТУ стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці»

19 квітня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці».

Зокрема, з’їхалися поборотися за звання «кращих» більше ста студентів вищих навчальних закладів України. Учасникам олімпіади, що триватиме до 21 квітня включно, запропоновані тестові питання та завдання відповідно до змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для ВНЗ.

Відтак, розпочав урочисте відкриття заходу голова оргкомітету олімпіади, доктор технічних наук, професор, ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Дуже приємно вчергове, а це вже другий рік поспіль, у стінах нашого університету відкривати такий масштабний та знаковий захід – олімпіаду, в якій беруть участь кращі з кращих студентів українських ВИШів, де є дисципліна «Охорона праці». Від себе особисто та від вченої ради, ректорату Луцького НТУ вітаю вас, шанові номінанти на перемогу. Для нас велика честь проводити другий тур всеукраїнської олімпіади, нам надали кредит довіри, це висока відповідальність. Впевнений, що висококваліфіковане журі зробить усе, аби ці змагання були максимально чесними і об’єктивними. Сприятиме цьому і система комп’ютерного тестування, яке ми запровадили цьогоріч. Головне, аби ви змогли себе реалізувати та проявити, показати знання, креативність. Усе у ваших руках! Ви дійсно достойні, якщо ВИШі делегували вас сюди. Тож, нехай переможе найсильніший! Слава Україні!».

Потому на сцену вийшла талановита студентка Луцького НТУ Анна Капітула з піснею «Я тебе шукаю». Опісля ведучі представили присутнім тих, хто судитиме учасників олімпіади: голова журі - доктор технічний наук, професор кафедри водопостачання, водовідведення та очищення вод Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова Олег Третьяков; заступник голови журі - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького національного технічного університету Людмила Матвійчук; доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Филипчук; доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Анатолій Бєліков; доцент, завідувач кафедри охорони праці та інженерії середовища Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр Войналович; доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Орислава Горностай; доцент, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва Львівського національного аграрного університету Василь Тимочко; доцент кафедри безпеки життєдіяльності Національного авіаційного університету Батир Халмурадов; доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Олена Шароватова; доцент, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності Національного університету харчових технологій Наталія Володченко; старший викладач кафедри охорони праці та навколишнього середовища Запорізького національного технічного університету Андрій Писарський; секретар журі – доцент кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ Михайло Ліщук; доцент кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ Олена Вісин; доцент кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ Микола Рудинець; до складу апеляційної комісії входять – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Національного авіаційного університету Анатолій Русаловський; доцент кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Людмила Мітюк; доцент кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ Віктор Стасюк.

Опісля представлення журі, слово надали начальнику управління Держпраці у Волинській області Ростиславу Стасько: «Доброго дня, шановні студенти, Петро Петровичу, журі та професорсько-викладацький склад Луцького НТУ! Першою чергою, мені дуже приємно, що саме на базі цього навчального закладу вже вкотре відбувається олімпіада. Це означає, що Луцький НТУ на належному рівні готує не лише фахівців з охорони праці, а й добре обізнаних у цій дисципліні студентів інших спеціальностей. Я навіть не сумніваюся, що серед призерів олімпіади будуть і представники цього ВИШу. Хочу усім присутнім побажати успіху, творчої наснаги, натхнення та перемог! Вчергове не полінуюся запросити старшокурсників на роботу в наше управління, нам дійсно бракує хороших, молодих, талановитих кадрів. Повірте, робота, попри свою рутинність, дуже цікава, держава нас підтримує і з точки зору оплати праці».

Музичний сувенір присутнім подарувала студентка-туристка Луцького НТУ, активістка, талановита Ілона Свид. Потому з правилами проведення олімпіади ознайомив голова журі, доктор технічних наук, професор кафедри водопостачання, водовідведення та очищення вод Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова Олег Третьяков. «В олімпіаді беруть участь більше ста учасників з майже сорока вищих навчальних закладів України: від Сходу до Заходу, з Півночі до Півдня, усі регіони представлені. А це свідчить про те, що є чимала чисельність людей, які вже опікуються питаннями самого найдорожчого – життям та здоров’ям людини в процесі її праці. Я відверто бажаю усім перемоги, але змагання – це змагання», - додав Олег Вальтерович.

На завершення, аби розвеселити залу, запальний танок виконали студенти-туристи ВИШу, а старший викладач кафедри туризму та цивільної безпеки Лариса Поліщук – пісню «Мій миленький».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...