У Луцькому НТУ стартує проект ідей сталого розвитку «ЛНТУ 17+»

30 жовтня у стінах Луцького національного технічного університету відбудеться проект «ЛНТУ 17+». Захід розпочнеться об 11:30 у Politech Coworking Center, що в головному корпусі Луцького НТУ (2 поверх).

17 - це кількість Цілей Сталого Розвитку, які ООН визначила пріоритетними для досягнення людством до 2030 року. Для чого це робиться? Щоб розвивати ідею сталого розвитку, і щоб, врешті-решт, лишити для наступних поколінь якісний рівень життя та здорову планету.

«Мета в 17 глобальних цілей амбітна, але реальна. Для цього кожен з нас має докладати зусиль для їх досягнення. Давайте розпочнемо з освітнього форуму для нас, студентів/-ок та викладачів/-ок ЛНТУ і власним прикладом покажемо, як в університеті можемо розвивати ідею сталого розвитку», - закликають організатори.

Проект ЛНТУ 17+ складається з трьох частин:

1) Ознайомчий онлайн квест про 17 ЦСР з табличками з QR-кодами по усім корпусах Луцького НТУ

2) Освітній форум про глобальні цілі та напрацювання практичних кейсів для втілення в університеті

3) Виконання “домашнього завдання” учасниками форуму

Коли? 30 жовтня об 11:30

Де? Politech Coworking Center у головному корпусі ЛНТУ (2 поверх)

Участь у заході безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація: https://goo.gl/ojHzgf

Знайомство з 17 глобальними цілями буде не лише безболісним, а навпаки, дуже цікавим та інтерактивним!

P.S. Видаємо звільнення з пар.

P.P.S. Найактивніші учасники/-ці проекту ЛНТУ 17+ отримають цікаві подарунки.

Проект реалізовується в рамках пітчингу проектів від програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні, Луцького Національного Технічного Університету, Студради ЛНТУ, у партнерстві з Луцьким осередком ВМГО «ФРІ», Студрадою факультету бізнесу ЛНТУ та «Молодіжним Центром Волині».

Студрада Луцького НТУ