У Луцькому НТУ тривають фахові випробування для вступників

Луцький національний технічний університет продовжує запрошувати до своїх лав молодих, талановитих та креативних студентів. Нині молодь доводить власні вміння й демонструє здобуті знання на фахових випробуваннях для вступу в магістратуру.

Так, сотні хлопців і дівчат, охочих продовжити навчання у Луцькому НТУ, беруть участь у консультаціях та фахових випробуваннях для здобуття ступеня «Магістра» денної та заочної форм навчання. Окремий графік створений і для молоді, яка вступає на перший курс зі скороченим терміном навчання на основі здобутого ОКР молодшого спеціаліста денної та заочної форм навчання.

Окрім економічних, комп’ютерних та будівельних спеціальностей, вступні випробування відбувалися й на кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я. Цьогоріч, зазначає завідувач кафедри Сергій Савчук, вперше відбувається набір на скорочений термін навчання першокурсників – випускників коледжів за спеціальністю «Середня освіта» (фізична культура).

Серед учасників фахового випробування, випускники різних коледжів із кількох областей України. Усі вони з хорошою теоретичною і фізичною підготовкою, зокрема є три майстри спорту з плавання та важкої атлетики, п’ятірка дівчат волейболісток.

«Хочемо бачити їх усіх в наших стінах, адже є доволі хороші спортсмени. Тож ми очікуємо на хороших вправних студентів і в подальшому якісних кваліфікованих фахівців», - додає завкафедри.

Натомість ректор Луцького НТУ Петро Савчук відзначає, що молодь прагне до навчання, це помітно із того, з яким настроєм вони йдуть на випробування. Вони впевнені у своїх силах, хоча й мають певне хвилювання. Водночас, професорсько-викладацький склад університету радо зустрічає талановитих і креативних студентів у своїх лавах та тішиться їхніми здобутками.

«Різноманіття престижних спеціальностей у нашому університеті дає багато можливостей студентам реалізувати себе і в майбутньому стати конкурентоспроможними, показуючи свій рівень здобутих знань.  Я впевнений, що молодь на вступних випробуваннях покаже себе гідно, вони будуть наполегливими, а тому бажаю їм успіхів, максимальної реалізації, адже усе в їхніх руках», - додає ректор.

Варто зазначити, що фахові випробування із різних спеціальностей  триватимуть у Луцькому НТУ до 2 серпня включно.

Інформаційний відділ Луцького НТУ