У Луцькому НТУ урочисто відкрили турнір з волейболу «Lutsk Volley»

У Луцькому національному технічному університеті відбулася церемонія урочистого відкриття турніру з волейболу «Lutsk Volley» серед чоловічих команд.

Зокрема, за першість у змаганнях боротимуться чотири команди: Луцького національного технічного університету, Луцького національного технічного коледжу, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та ПрАТ «SKF Україна» м. Луцьк.

Передусім, привітав учасників змагань, суддівський корпус та вболівальників ректор Луцького НТУ Петро Савчук:

«Вчергове мені приємно не лише бути присутнім, але й активно підтримувати цей турнір, який став мотиватором для пошуку талановитих спортсменів. Ми показуємо, що наш університет не лише технічного спрямування, адже ми активно пропагуємо фізичну культуру й спорт великих досягнень. Минулого року, завдяки Міністерству освіти і науки України ми відкрили підготовку за спеціальністю Середня освіта (фізична культура), тому традиції підтримувати спорт у нас будуть лишень зміцнюватися. Ми шукаємо талановитих молодих спортсменів, які будуть гідно представляти наш університет, нашу область і нашу країну. Сьогодні бажаю усім красивої гри та перемоги».

Участь у церемонії відкритті змагань взяв директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик:

«Завжди приємно бувати на таких заходах, де є усміхнені обличчя, де спортсмени із запалом в очах готуються до початку змагань. Приємно співпрацювати із людьми, що пропагують спорт. Тому щиро хочу побажати усім приємних емоцій, яскравих вражень і звичайно, нехай переможе найсильніший».

Потому до вітального слова долучився президент Волинської обласної федерації волейболу Ігор Рясик:

«Дуже приємно вітати вас на цьому турнірі. Цей турнір відбувається завдяки Луцькому національному технічному університету, департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Федерації волейболу Волинської області. Всім учасникам бажаю гарно провести змагання, а у запеклій боротьбі нехай переможе найсильніший, бажаю удачі».

Крім того, усі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять учасників АТО, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, серед яких студенти та випускники Луцького НТУ Олег Твердохліб, Олександр Войчук та Максим Гринчишин.

Насамкінець, для учасників та гостей заходу виступив народний ансамбль «Радість» і як повелося із давніх-давен в Україні, подарували святий хліб, на знак глибокої поваги, вдячності за працю та відданість справі української освіти й виховання здорової нації.

Інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...