МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«РЕФОРМАЦІЯ ТА ПОШИРЕННЯ ПРОТЕСТАНТИЗМУ
НА ВОЛИНІ», ПРИСВЯЧЕНА 500-ЛІТТЮ РЕФОРМАЦІЇ

26 жовтня нинішнього року у Луцькому національному технічному університеті проходила Міжнародна науково-практична конференція «Реформація та поширення протестантизму на Волині», присвячена 500-літтю Реформації, яка була організована кафедрою гуманітарних наук та права у співпраці з Волинським обласним міжконфесійним оргкомітетом з відзначення цієї події.

У роботі взяли участь науковці з Луцька, Харкова, Львова, Рівного, Кременця, Острога, Новограда-Волинського, а також із Брестського державного технічного університету.

Під час робочих засідань було обговорено теоретичні аспекти процесу Реформації, шляхи проникнення її ідей на територію України, а також історичні особливості поширення протестантизму на Волині.

На завершення конференції біля історичної будівлі Луцької євангелічно-лютеранської кірхи відбулося відкриття пам’ятного знака з нагоди 500-річчя Реформації. У церемонії відкриття зокрема взяли участь ректор нашого університету Петро Савчук та ініціатор встановлення меморіального знака доцент кафедри гуманітарних наук та права Михайло Костюк.

Оксана Жук,
завідувач кафедри гуманітарних наук та права

Михайло Костюк,
доцент кафедри гуманітарних наук та права