У Луцькому НТУ відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція про життєдіяльність людини

19-20 квітня 2018 р. кафедрою гуманітарних наук та права Луцького НТУ була проведена Всеукраїнська інтернет-конференція «Життєдіяльність людини в умовах глобальних викликів сучасності».

У роботі конференції взяли участь науковці, студенти та магістранти ВНЗ України (Луцький НТУ, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Підкарпатський національний університет імені В.Стефаника, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) та Білорусі (Білоруська державна сільськогосподарська академія).

На конференції розглядали ряд питань, присвячених аналізу людського буття у різних аспектах сучасного соціуму. Зауважимо, що сучасне суспільство – це суспільство ризику з відповідними економічними, політичними, культурними ризиками, наголошено на проблемі свободи особистості в сучасних соціокультурних реаліях особливостях соціально-історичного розвитку етносу та нації.

Студенти Луцького НТУ, які взяли участь у роботі конференції, мали змогу поділитися своїми доробками на семінарських заняттях з дисциплін "Філософія", "Політологія", "Правознавство".

За результатами конференції буде опубліковано збірник тез у електронному варіанті.

Оксана Сільвестрова