У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету традиційно відбулося щотижневе засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах поінформував про виконану та заплановану роботу у навчальному блоці. Мова, зокрема, йшла про акредитацію та ліцензування, змішане навчання та виконання робочих програм й індивідуальних планів на факультетах.

Зачепили присутні на ректораті й теми подвійного диплому та міжнародної співпраці. Так, Петро Савчук наголосив, що нещодавно підписав угоди про співпрацю із університетами Словаччини та Румунії і на його думку, саме таке співробітництво може збільшити потужності програми подвійного диплому і створити взаємовигідне партнерство. Крім того, зазначає ректор, такі країни є дуже вигідними та зручними для проживання і навчання українських студентів.

Проректор Сергій Шимчук додав, що 5-7 листопада у Києві відбудеться Форум інновацій Innovation Market, до участі в якому готуються факультети Луцького НТУ. Зокрема, до кінця тижня у ЗВО мають визначитися із напрацюваннями, які варто презентувати на столичній виставці.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко, своєю чергою, повідомила, що нині проректор Олена Ковальчук та декан машинобудівного факультету Ігор Цизь перебувають із робочим візитом у Німеччині в компанії «APPOLO e.V.». Відтак, там ведуться перемовини щодо співпраці, обміну досвідом та можливостей студентів навчатися на німецькому виробництві. Крім того, представники від Луцького НТУ здійснять робочі зустрічі в двох університетах Німеччини.

Водночас, Тетяна Корнейко поінформувала про успішну участь нашого ЗВО у світовому флешмобі #ErasmusDays. В рамках заходу, відбулася презентація «Changing lives, opening minds», що складалася із доповідей учасників Еразмуса, демонстрації інформативних відео про Еразмус+ та інтерактивної діяльності.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ