У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання ректорату. Сьогодні, 11 квітня, воно було особливим, урочистим, адже саме цього дня 10 років тому ВИШ отримав статус національного.

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха, День Народження – це не тоді, коли людина побачила світ, вийшовши із лона матері, а тоді, коли людина щось зробила. Відтак, 11 квітня 2008 року, Луцький технічний університет здійснив впевнений крок вперед, отримавши статус національного і саме цей день став для закладу його Днем Народження.

«Це було не так легко і ніхто на тарілочці не приніс це велике звання національного університету, а наше завдання – його втримати і з гідністю пронести», - зазначив проректор.

Велика заслуга таких здобутків ВИШу, зазначає Валентин Талах, залежала від відданої праці тих людей, яких нині уже в університеті немає. Тож, присутні на ректораті хвилиною мовчання вшанували пам'ять очільників Луцького НТУ.

Потому декани факультетів прозвітували про результати проведення етапів із вибору студентами навчальних дисциплін. Нагадаємо, із 21 березня в Луцькому НТУ триває активна фаза процедури забезпечення студентів вибірковими дисциплінами. Після ознайомлення із переліком дисциплін та їх анотаціями, шляхом анкетування, студенти мали змогу обрати найцікавіші для себе предмети. Наступні два етапи передбачають підбиття підсумків анкетування, що триватиме до 24 квітня.

Крім того, начальник відділу інфраструктурного розвитку Луцького НТУ Андрій Щерба подякував деканам факультетів, викладачам та студентам за активну роботу у підготовці до Великодніх свят. Зокрема, напередодні Великодня, на території ВИШу відбувалося велике прибирання, до якого залюбки долучилися працівники та здобувачі освіти.

Під час засідання ректорату також стало відомо про те, що для завідувачів кафедр університету розробляється дизайн мантій. До уваги освітян уже представили 4 варіанти. Варто зазначити, що розробляла проекти одягу асистент кафедри «Дизайн» Анна Дідух.

Разом з тим, на засіданні нагадали про проведення урочистих заходів в університеті. Зокрема, 13 квітня о 18:00 Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться фінал конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ» за участю переможців номінацій, які були визначені попередньо. Також 18 квітня о 18:00 у стінах облмуздрамтеатру відбудеться відзначення 40-річного ювілею Технічного коледжу Луцького НТУ. Крім того, 21 квітня об 11:00 абітурієнтів та усіх охочих запрошують на день відкритих дверей Луцького НТУ. Зустріч відбудеться за адресою: вул. Львівська, 75, аудиторія №37. Додамо, в облмуздрамтеатрі 11 травня о 17:00 відбудеться конкурс «Король та Королева Луцького НТУ-2018».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ