Перейти до основного вмісту

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім із результатами виконаної роботи та планами на найближчий час виступили проректори Луцького НТУ. Зокрема, Валентин Талах повідомив, що нині у ЗВО завершився модульний тиждень. Окрім того, проректор із науково-педагогічної роботи закликав студентів та працівників університету відвідати черговий теологічний семінар, який проводиться щовівторка о 15.00, за участі священнослужителів та науковців у галузі релігієзнавства.

Своєю чергою, проректор Валентина Галущак повідомила, що уже 8 здобувачів освіти подали необхідні документи та заявки на навчання у Чехії. Нагадаємо, Уряд Словацької Республіки запрошує на стажування аспірантів та викладачів й на навчання студентів згідно з Національною стипендіальною програмою. До того ж, Валентина Галущак додала, що уже відкрито реєстр на навчання за подвійним дипломом у Люблінській політехніці.

Водночас, проректор Сергій Шимчук повідомив про можливість проходження практики та подальшого працевлаштування для студентів, яке пропонує підприємство «Богдан Моторс». За вимогами роботодавця, студентам бажано вміти читати креслення, мати поняття про єдину систему конструкторської документації, бажання вчитися, розвиватися в управлінні виробництвом. Натомість підприємство гарантує затвердження практики, рекомендаційні листи, обговорення працевлаштування і подальшого росту, а також оплати за виконану роботу.

Насамкінець, із презентацією виступила начальник відділу неперервного навчання Олена Ковальчук. Нещодавно вона повернулася зі стажування у Польщі й підготувала проект, який планує реалізувати на базі Луцького НТУ. Тема дослідження «Комунікація університетів України з питань інтернаціоналізації вищої освіти».

Проект, зокрема, передбачає: анкетування університетів України та Польщі, тренінг на зимовій школі УАДО, круглий стіл СНУ ім. Лесі Українки та Луцького НТУ, створення пункту адаптації іноземних студентів, формування групи амбасадорів для іноземних студентів на кожному факультеті та мотиваційні курси іноземної мови для амбасадорів. Очікувані результати: компаративний аналіз принципів розвитку інтернаціоналізації, представлення результатів дослідження на конференції та зимовій школі УАДО, організації роботи з іноземними студентами у Луцькому НТУ та укладання статті за результатами дослідження для публікації у міжнародному виданні.

 


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ