У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

11 вересня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Насамперед Петро Петрович наголосив на визначній для університету даті: привітав керівника Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ Тетяну Селівончик та увесь колектив із визначною датою – 40-річчям від дня створення навчального закладу.

Потому ректор закликав деканів факультетів до активної роботи зі студентами. «Особливу увагу звертаю на розвиток науки в університеті, аби максимально напрацьовувати результативність здобувачів освіти як на бакалавраті, так і магістратурі та аспірантурі», - зазначив Петро Савчук.

Нагадаємо, раніше в установі відбулися кадрові зміни, зокрема призначення нових виконуючих обов’язки деканів трьох факультетів. Так, замість декана факультету машинобудування Сергія Пустюльги, призначений Цизь Ігор Євгенович – доцент кафедри інженерного та комп’ютерного забезпечення АПК, кандидат технічних наук. Замість Олени Картавої, обов’язки декана факультету екології, туризму та електроінженерії виконуватиме Волинець Владислав Ігорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри електропостачання. Крім того, замість Алли Московчук очолюватиме факультет обліку і фінансів Андрущак Ігор Євгенович – професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри комп’ютерних технологій.

Своєю чергою, проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах подякував усім причетним до підготовки урочистостей з нагоди посвяти першокурсників: «Дуже вдячний за допомогу Андрію Щербі, відділу інфраструктурного розвитку університету, помічнику ректора Тетяні Яблончук, деканам за організацію та студентам за активність. Військова кафедра теж була на висоті!».

Окрім того, начальник спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило нагадав, що басейн функціонує і усі бажаючі працівники ЗВО можуть його безкоштовно відвідувати з понеділка по суботу включно о 6:30; 7:15; 20:30.

Також декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський проанонсував зустріч радника голови Волинської обласної державної адміністрації з питань будівництва Валерія Криворога зі студентами та працівниками університету, метою якої є напрацювання спільних креативних проектів. Так, захід відбудеться 13 вересня об 11:30 в 37-й аудиторії (корпус «Б»).

Насамкінець завідувач відділу неперервного навчання Олена Ковальчук повідомила, що 11 вересня о 14:45 в ауд. 401 (Львівська, 75) відбудеться зустріч з учасницею програми «Стипендія імені Фулбрайта» – Шерилін Гаррінгтон. Під час перебування в Луцькому НТУ американська фулбрайтівка досліджуватиме методику викладання англійської мови як іноземної та допомагатиме у проведенні позакласних занять і англомовних гуртків.

Інформаційний відділ Луцького НТУ