У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

Вчергове у Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату під головуванням очільника ЗВО Петра Савчука.

У ході засідання було піднято низку робочих питань. Зокрема, декани факультетів прозвітували про перебіг сесії та захист дипломних бакалаврських робіт. Відтак, майже усі студенти уже захистили власні дослідження і в середньому відсоток здачі дипломних робіт сягає 75-80%.

Водночас Петро Савчук відзначив важливість створення бази дипломних робіт, яка міститиметься на офіційному сайті Луцького НТУ.

Крім того, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах зазначив, що усього випускниками цьогоріч є 1382 студенти, з них 934 перебувають на денній формі навчання. Нині для цих здобувачів освіти готують свято вручення дипломів, яке відбудеться у липні.

Разом з тим, декан технологічного факультету Олег Заболотний повідомив, що днями відбулася конференція пов’язана з технологією машинобудування, участь в якій взяли 4 науковці Луцького НТУ. Перевагою такої конференції стало те, що кращі доповіді її учасників рекомендовані до публікації у «Scopus», до числа таких увійшли й представники Луцького НТУ.

Водночас, на ректораті відзначили успішний захист комплексної випускної кваліфікаційної роботи студентів групи БДН-42 Михайла Князєва, Анни Бліндер та Карини Мучак та тему: «Макет театрального майдану у місті Луцьку». Проект виконаний під керівництвом доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Петра Біскупа. Унікальна робота студентів буде представлена у Палаці культури міста Луцька для загального обговорення.

До того ж, в рамках розвитку співпраці між ЗВО Петро Савчук відвідав із колегами тематичну виставку викладачів Вроцлавської академії мистецтв та напрацювали спільні проекти ідей, а також побував на виставці викладача кафедри дизайну Руслана Чугая. Творчий потенціал викладача-художника члени ректорату гідно оцінили й зазначили, що подібні заходи в університеті варто продовжувати, адже вони формують гідний імідж для ЗВО.

Насамкінець проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук повідомив, що невдовзі на базі університету відбудеться відкриття бізнес-інноваційного центру. Натомість, новообрана голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Лисик зазначила, що уже починається підготовка до закладання «ЛНТУ-скверу» - ініціатива, яка опинилася у числі переможців відповідного соціально-інноваційного конкурсу, за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа».

Нагадаємо, цього тижня 22 червня о 9.00 відбудеться засідання Вченої ради Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ